You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Açık Denizlerin Usta Balıkçıları Stafu Pro Tuna Masters Teos’ta Yarışacak

Stafu Pro Tuna Masters TEOS 2023 Balıkçılık Turnuvası, 7 - 10 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

Bu yıl, Stafu Pro ana sponsorluğunda ve Teos Marina ev sahipliğinde ve Seferihisar Belediyesi himayesinde, 8’incisi düzenlenecek Stafu Pro Tuna Masters TEOS 2023 Balıkçılık Turnuvası, 7 - 10 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleşecek.

 

 

Yapıldığı ilk günden beri büyük ilgi gören, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük turnuvalarından birisine dönüşen Stafu Pro Tuna Masters TEOS 2023’te açık deniz balıkçılığının bütün ustaları bu yıl yine dev balıkların peşinde olacak.

 

 

Tuna Masters serisinin ilk ayağını oluşturan Stafu Pro Tuna Masters TEOS 2023’e bu yıl 53 tekne katılacak. Yarışmada Seferihisar çevresindeki tüm marinalardan ve Kıbrıs’tan gelecek iki teknenin yanı sıra Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Güney Afrika ve Yunanistan gibi ülkelerden sporcular da yer alacak.

Yıllardır en çok ve en büyük balıkların yakalandığı Stafu Pro Tuna Masters TEOS 2023’te yarışmaya ek olarak, turnuva sahasında dünya lideri birçok marka da sponsor olarak ürünleri ile yer alacak.

 

                                                                           Teos Marina Genel Müdürü Faruk Günlü

 

Turnuvaya ev sahipliği yapan Teos Marina’nın Genel Müdürü Faruk Günlü yaptığı açıklamada “Tuna Masters Teos’a bu yılda ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyuyoruz. Sığacık Körfezi’nin bereketli denizlerinde her yıl rekor büyüklükte balıklar yakalanıyor. Her yıl bir öncekinden daha coşkuyla ve ilgiyle karşılanan bu turnuvaya hazırlıklarımızı marinamızın profesyonel ekibiyle tamamladık. 10 Eylül Pazar günü Teos Marina’nın Cennet Bahçesi’nde yapılacak tartı finalini iple çekiyoruz,” dedi. 

 

 

Turnuvanın programı hakkında açıklama yapan organizatör Murat İyriboz, “StafuPro Tuna Masters TEOS 2023’te 8 Eylül Cuma ve 10 Eylül Pazar günleri rekorlar için yarışacağız. Cumartesi günü etkinlik sahası açık olacak ve sponsorlarımız yeni ürünlerini sergileyecek, eğlence ise tam gaz devam edecek” dedi.